היחס כן קובע

שווקים,קניונים,המוני אנשים, פינות מציאה, “לנבור”, למדוד ארימת בגדים,לחכות בתאי מדידה עמוסים, שבסופו של יום מוציאות אותי בשלל של בגדים. אותם אבחן שוב ושוב (בסיום היום המטיש הזה) כאשר אשב בבית הקפה, אוציא ,אסתכל ואהנה מהאוצר שרכשתי. הם חלק משגרת חיי. זוהי תרפיה עבורי.  אבל עבור המוני בנות, זהו סיוט!!! אז מה עושים???

תכירו  את חנויות הבגדים הביתיות – בדרך כלל את מתקשרת וקובעת פגישה בזמן שנח לך, מגיעה לחנות, המוכרת שהיא גם בעלת המקום (אחת שבאמת, אבל באמת) מבינה באופנה,שילובים,בדים וכדומה. מקדישה לך את כל הזמן שבעולם, מתאימה לך, לאופי שלך, למידה שלך ולרצונות שלך. בדרך כלל הכל מתנהל עם קפה בצד והרבה “שפיכת לב מצידך” ואת יוצאת עם מלתחה, ובהרגשה של אחרי פסיכולוג ובית קפה ביחד! והמחיר-מדהים (הרבה פחות מרשתות האופנה בקניונים)

דריה-אופנה אישית  ‎Darya Mozes                                        ‎ 054-5351272 (בנימינה)

פגשתי בחורה מקצועית, שמעצבת את הקולקציה בעצמה אך מחזיקה גם מעצבים. דריה היא גם סטייליסטית, אשר החזיקה בבעלותה וניהלה בת”א 2 חנויות בגדים. אך הרגישה כי הלקוחות מחפשות אותה בחנות, צריכות את עזרתה וסומכות עליה. לכן כשעברה לבנימינה פתחה חנות ביתית.  בחנות היחס אישי מאוד,המידות הן XS-XXXL . וטווח המחירים נע בין 99 ש”ח-287ש”ח (אחרי הנחה).

סיכום שלי: הרגשה נינוחה, קיבלתי קפה כבקשתי (מגולען+1 סוכרזית+מעט חלב+כוס גדולה), דריה יודעת במדויק :איזה מכנס יחטב אותך, מה יקטין חזה,מה יטשטש בטן, ומה יעשה ההפך. והבדים….ברמה אחרת!

טלו’ש-בגדי מעצבים פרדס חנה כרכור                      052-8646006 (פרדס חנה-כרכור)

את טלי אני מכירה שנים רבות. הלבישה אותי לתכנית טלוויזיה , הילדים חברים ועוד… היא פתחה בביתה חנות בגדים, כשהמוטו שלה הוא היחס האישי והמחירים המאוד סבירים. המחירים נעים בין 40ש”ח ועד 330 ש”ח מקסימום. ג’ינס 180 ש”ח/צעיף 40 ש”ח/ חולצה 100 ש”ח…

סיכום שלי: הרגשתי בבית, פגשתי חברות, קשקשנו רבות, טלי יודעת להתאים צבעים, וגזרות, קיבלתי קפה מצוין ואפילו עוגיות. נהניתי מכל רגע והתחדשתי בחולצה הירוקה שאני לובשת.

Ronny Rabinovich Yosefi 054-6333539       (פרדס חנה-כרכור)

רוני עובדת בחברת השמה בגיוס אנשים בהיי-טק. ובין העבודה הזו לטיפול בילדיה היא מספיקה גם להפוך תחביב למקצוע. רוני מספרת “הכל החל כאשר הבנתי כי אני אוהבת טקסטורות, בדים, טפטים.  ואחרי קורס תפירה, התלהבתי מעשיית תיקים..הכנתי לעצמי תיק, שיצר הזמנות של חברות שיצר עבודה חדשה. בתיקים אפשר לעשות שילובים נועזים, שבדרך כלל לא אעז ללכת בצורה הזו עם בגדים, בגלל גודל התיק ביחס ללבוש, הסגנון שלי בדרך כלל משדר רגוע, צבע אחיד בצד החיצוני של התיק  אבל בתוך התיק, מוטיב ההפתעה. אפשר להשתחרר, עם בדים משעשעים. בדרך כלל אבנה את התיקים לפי רצון הלקוחה, בחירת הבד, גודל תיק, פונקציונלית-למה ישמש(אחסון מחברת/קלסר/חיתולים…)          סיכום שלי: תיק שימושי, תפירה מעולה, משעשע, מותאם לאישיות של כל אחת ואחת, מאוד ייחודי,בדים מלהיבים והמחיר מדהים. בממוצע 200-300 ש”ח לתיק.

Advertisements

2 thoughts on “היחס כן קובע

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s