7 טיפים לסטיילינג בהריון

סטיילינג אישי לנשים בהריון כבר עשיתי מספר פעמים וגם לנשים אחרי לידה (שזה עד עכשיו רוב הבנות שעשיתי להן סטיילינג אישי) אבל הרצאה להריוניות….זו הראשונה, הוזמנתי ע”י “מועדון אמא” לתת טיפים בסטיילינג בחנות “ניקה” אז כולי בהתרגשות הגעתי שבוע לפני לבדוק את המקום, את הבגדים וכמובן, את החיבור שלי לבעלת החנות. ולשמחתי, מצאתי חנות מטריפה….שיש בה הכל להריוניות, מכנסים בשפע,חולצות,שמלות,הלבשה תחתונה ועוד…..והכל איכותי ויפה והכי חשוב-לטעמי!!! ובעלת החנות, אושרית מקסימה בלוגרית בעצמה  בתחום הריון והלידה.   http://www.menika.co.il/   אז מה היה בהרצאה? קבלו 7 טיפים מההרצאה…..שכל כך ניהנתי להיות בה 🙂

מפתח וי1

טיפ מספר 1: מפתח וי ….כי החזה גודל וגודל…..והמפתח הזה יוצר מראה יפה יותר לחזה גדול.

לפני אחרי חגורה

טיפ מספר 2: חגורה מתחת לחזה. יוצרת גזרה נשית, מעדנת את הגוף, מושכת תשומת לב למקום הצר ביותר.

אקסוריז לפני אחרי

טיפ מספר 3: קנו בגדים פשוטים בצבעים שחור/לבן/אפור/בז אבל……שדרגו אותם כל פעם עם אקססוריז אחרים ותוסיפו לבגד חיות וצבע. (צעיף,נעל צבעונית,צמידים,שרשרת…)

לפני אחרי ערב בוקר

טיפ מספר 4: שמלות – אני תמיד בעד שמלות, כי זה נח, פשוט ונשי אבל….אקססוריז משנים אוירה מבוקר לערב. קצת צבע לפנים (אודם) שינוי תסרוקת (הרמת שיער) נעל מבריקה ותיק קלאץ ותראו….

נעל לא

טיפ מספר 5: רק לא אלו!!!!! אולי נח לכם….אז עד פתח הבית. יצאתם החוצה, נעל סירה שטוחה גם נוחה וגם את נראת נורמלית ולא כאילו באת כרגע לנקות לי את הבית. ואל זה אני לא אסכים ל-ע-ו-ל-ם!!!!

ביסיק

טיפ מספר 6: קני פריטים שלא ימאסו לך. ביסיק,ביסיק,ביסיק….ואותם תלבישי באקססוריז. פעם חגורה דקה אדומה או שחורה ופעם שרשרת ארוכה ופעם צמידים ופעם מטפחת ופעם כובע על הראש ופעם…….

גקט ...לא צריך לקנות חדש

טיפ מספר 7: גקטים….כי זה נותן צבע ונותן אופי לבגד. גקט גינס או קרדיגן שחור או גקט מחוייט יתנו לאותו בגד מראה שונה. לא צריך לסגור….זאת אומרת שגם לא צריך לקנות-השתמשי במה שיש לך בארון.

אני בהרצאה

ומה אני לבשתי…..שמלה של סטודיו פשה, שרשרת מזארה ונעלים…..ארה”ב

524

מצטערת על הצילומים המטושטשים…..אולי צריכה לקנות מצלמה טובה יותר. ותודה לאושרית המקסימה מ”ניקה” ותודה לבנות המדהימות ששיתפו פעולה ומדגמנות כל כך יפה, הריון למופת. מאחלת לכן לידה קלה….ותמיד מוזמנות להתקשר לשאול עוד שאלות 054-4379399

ועוד כמה טיפים לסטיילינג נכון בהריון…..לחצו על הקישור:

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s